חברת פרולוג'יק, המתמחה בייעוץ, יישום והטמעה של פתרונות מקצה לקצה לתחומי תשתיות המחשוב ובסיסי נתונים, מודיעה על השקה של קמפיין לגיוס עובדים חדשים. במסגרת הקמפיין החדש בכוונת החברה לגייס עד סוף השנה כ-20 עובדים חדשים בתפקידי סיסטם, תשתיות, DBA ומומחי ביג דאטה. העובדים החדשים יצטרפו ל-100 העובדים אותם כבר מעסיקה פרולוג'יק כיום.

בתחומי ניהול בסיסי הנתונים (DBA) החברה מגייסת מומחים במגוון פלטפורמות – אורקל, SQL ו-MySQL, בדגש על כאלו המשלבים ניסיון בניהול בסיסי נתונים אפליקטיביים ותשתיות; אנשי סיסטם המתמחים ביוניקס ולינוקס; ואנשי ביג דאטה המתמחים בפלטפורמות Hadoop, ורטיקה וקסנדרה.

SolarWinds, המתמחה בפתרונות לניהול, ניטור ואבטחה של תשתיות המחשוב הארגוניות, קיימה באירלנד את אירוע פתיחת השנה (Kick Off) למפיצים ולשותפים באזור EMEA – אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

ישראל יוצגה באירוע על ידי ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, מפיצת פתרונות SolarWinds בישראל, וגלעד ברון, מנהל הפעילות של SolarWinds בפרולוג'יק.

האירוע התקיים במטה האזורי של SolarWinds בעיר האירית קורק. הוא נמשך ארבעה ימים וכלל הצגת מפת הדרכים הטכנולוגית והעסקית של פתרונות החברה, כמו גם השתלמויות סביבם. עוד הוא כלל מפגשים של נציגי השותפים עם בכירי החברה, במסגרתם הציגו לוי וברון את הגידול הניכר ביישום פתרונותיה בישראל ואת תוכניות העבודה לשנה הקרובה.

לוי ציין כי "ב-2015 ראינו הצטברות של מומנטום ניכר סביב פתרונות החברה במגזר הארגוני בישראל, עם גידול במספר שותפינו העסקיים והאינטגרטורים המיישמים את הפתרון, ועלייה במספר ובהיקף ההטמעות של הפלטפורמה. אנחנו מתכוונים להעמיק את החדירה של הפתרונות בשוק הישראלי, ולצורך כך מבצעים השקעות ניכרות נוספות במערך השיווק של הפלטפורמה, במערך הטכני והתמיכה, ובתחום הכשרת השותפים והלקוחות".