פרולוגי'ק חתמה על הסכם שיווק והפצה של Precise בישראל

precise-logoחברת התוכנה Precise הינה ספקית של פתרונות לניהול וניטור של ביצועי יישומים עסקיים קריטיים (Application Performance Management), ושל פתרונות לניהול של ביצועי טרנזקציות (Transaction Performance Management).

חברת פרולוג'יק, המתמחה בייעוץ, יישום והטמעה של פתרונות לתחומי תשתיות המחשוב ובסיסי נתונים, חתמה על הסכם הפצה ושיווק בישראל של פתרונות חברת התוכנה Precise.

בתחום היישומים העסקיים הפלטפורמה של Precise תומכת בניהול הביצועים של יישומים ארגוניים מתוצרת סאפ, אורקל, PeopeSoft; בבסיס הנתונים SQL Server; ובמערכות מבוססות דוט נט וג'אוה. כמו כן, המערכת תומכת בניהול הביצועים שלבסיסי נתונים מתוצרת אורקל, DB2 ו-Sybase. בתחומי ניהול וניטור של ביצועי טרנזקציות הפלטפורמה של Precise מיועדת להתמודד עם נפח גדול ומגוון רחב של טרנזקציות במערכות ייצור גדולות. יכולות הפלטפורמה כוללות: ניטור התהליכים בכול שלבי הביצוע של הטרנזקציה, שקיפות של התהליכים, טיפול בעיכובים בהשלמת הטרנזקציה בזמן אמת, וטיפול בתקלות בצורה פרואקטיבית. בנוסף, פתרונות Precise תומכים בניהול תהליכים עסקיים במערכות הממוקמות בתוך הארגון ובענן.

dlc-backdropחברת התוכנה Precise הינה חברה ישראלית במקורה, שהוקמה בשנת 1990, והמטה שלה ממוקם באור יהודה. בשנת 2013 החברה נרכשה על ידי Idera האמריקאית, המתמחה בפתרונות לניטור וניהול בסיסי נתונים. לחברה למעלה מ-1,500 לקוחות ברחבי העולם, כולל עשרות ארגונים עם התקנות קיימות במגזר הארגוני בישראל.

פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות המחשוב, המספקת שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). החברה מייצגת בישראל פתרונות תוכנה בינלאומיים נוספים, כדוגמת פתרונות Idera המתמחה בניהול וניטור של בסיסי הנתונים ופתרונות גיבוי עבור תשתיות מיקרוסופט; SolarWinds המתמחה בפתרונות לניהול, ניטור שרתים, תקשורת, מערכי אחסון ואבטחת מידע; ו-Metalogix, ספקית של פתרונות ניהול, ניטור גיבויים ואבטחת מידע עבורתשתיות SharePoint.

ליאור לוי, מנכ"ל פרולוג'יק, מציין כי "הפלטפורמה העשירה של Precise מסייעת לארגונים לשפר בצורה דרמטית את ביצועי היישומים הקריטיים של הארגון, ולהפחית למינימום את זמני הדאון טיים של המערכות. פתרונות אלו משפיעים בצורה חיובית על היכולת של הארגון והמשתמשים לבצע את משימותיהם במהירות וביעילות, ובמניעה של בזבוז משאבים בארגון."