פתרונות SolarWinds מציעים למנהלי ה-IT כלים עוצמתיים לניהול תשתיות המיחשוב בארגון

ליאור לוי, פרולוג'יק: "פתרונות SolarWinds מציעים למנהלי ה-IT כלים עוצמתיים לניהול תשתיות המיחשוב בארגון"

"מנהל התשתיות בארגון מצוי היום בפני אתגרים שהולכים ומתעצמים מיום ליום. מצד אחד, מערכות המידע כבר הפכו למשאב קריטי עבור הארגון, והמשתמשים בכול הרמות הארגוניות דורשים רציפות תפעולית של מערכות המידע ורמת ביצועים גבוהה. מצד שני, תשתיות המיחשוב הופכות להיות מורכבות ומסובכות לניהול, והן כוללות ספגטי של תשתיות פיסיות, וירטואליות, מיחשוב ענן ושילוב שלהם. ומצד שלישי, מנהל התשתיות מצוי תחת לחץ תקציבי מתמשך, מה שמחייב ממנו להפיק לארגון יותר תועלת מהתשתיות הקיימות, אבל בפחות משאבים שהארגון מקצה לו כדי להקים, להפעיל ולתחזק אותן. הפתרונות של SolarWinds מתאימים לצרכי הארגון כמו כפפה ליד, מדובר 1511_ipam_product-page-hero-imageבכלים עוצמתיים לניהול תשתיות המיחשוב בארגון, קלים להטמעה ולתפעול, מתקדמים טכנולוגית ובעלות סבירה", כך אמר ליאור לוי, מייסד ומנכ"ל חברת פרולוג'יק(Prologic).

פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות המיחשוב, ומספקת קשת של פתרונות טכנולוגיים ושירותי IT מקצה לקצה, ביניהם שירותי אינטגרציה, מיקור חוץ, ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). החברה מייצגת בישראל פתרונות תוכנה בינלאומיים, ביניהם פתרונות חברת SolarWinds לניהול וניטור תשתיות המיחשוב הארגוניות, ופתרונות idera לניהול וניטור בסיסי הנתונים.

בשנת 2010 נבחרה פרולוג'יק לשמש כמפיץ הרשמי והבלעדי בישראל של חברת SolarWinds, שכוללים פתרונות לניהול, ניטור ואבטחה של שרתים, תקשורת, אפליקציות, אחסון, גיבויים, וירטואליזציה ומיחשוב ענן. בין פתרונות החברה נכללים גם פתרונותיה של חברת (Confio (Ignite אותה רכשה לאחרונה SolarWinds, ואשר כוללים פתרונות לניהול וניטור בסיסי נתונים.

ליאור, השוק צמא לפתרונות לניהול תשתיות מתקדמים. מה מבדל את פתרונות SolarWinds?
SolarWinds מצטיינת בשני היבטים מרכזיים – מובילות טכנולוגית ואיתנות עסקית. מצד אחד החברה נחשבת מובילת שוק טכנולוגית, עם סל מוצרים מתקדם ורחב שנוגע בכול תחומי התשתיות – שרתים, תקשורת, אחסון ואפליקציות. לחברה מפת דרכים טכנולוגית ששמה במרכז את קונספט הפשטות והאוטומציה של תחום ניהול התשתיות, והיא מרחיבה את סל המוצרים שלה בין אם באמצעות פיתוח פנימי או רכישה של חברות מתמחות. ומצד שני, מדובר בחברה בעלת גב עסקי רחב, שנסחרת בבורסה האמריקאית (NYSE), בעלת שווי שוק של כ-2.5 מיליארד דולר, עם 150 אלף לקוחות ביותר מ-170 מדינות, כולל יותר מ-425 חברות מתוך רשימת ה-Fortune 500.

האם פתרונות SolarWinds מתאימים למגזר או ורטיקל מסויימים?
אחד הדברים היפים בפתרונות SolarWinds נמצא בעובדה שפתרונות אלו תוכננו כדי להתאים לצרכי ה-IT השונים של כול מגזרי הלקוחות והורטיקלים השונים. הלקוחות הם מגוונים, וכוללים משרדי ממשלה וחברות אנטרפרייז – הן עולמיות והן מקומיות. אבל באותו זמן, גם מנהלי ה-IT בארגונים קטנים יותר יכולים ליהנות מפתרונות SolarWinds, שניתנים להורדה מהרשת, פשוטים לשימוש ולתחזוקה, ומעניקים למנהל ה-IT גם בארגון SMB מכפיל כוח לעמוד במשימות הניהול והתחזוקה של תשתיות המחשוב.

לאחרונה רכשה SolarWinds את חברת (Confio (Ignite. מה הערך המוסף של הרכישה הזו?
המטרה של SolarWinds ברכישת (Confio (Ignite הייתה להרחיב את היצע הפורטפוליו שלה גם לעולם של הפתרונות לניהול וניטור בסיסי נתונים. קיימת סינרגיה גבוהה בין שתי החברות, כאשר שתיהן חרטו על דגלן לפתח מוצרים קלים לשימוש ולתפעול, כאלה שמעניקים יכולות גבוהות למנהלי התשתיות. שתי החברות נחשבות מובילות בתחומן, והשילוב שלהן יחד מאפשר ללקוחות SolarWinds ליהנות מהפתרונות המתקדמים של (Confio (Ignite ולהיפך. החיבור בין החברות אף זכה להכרה של פירמת ראיית החשבון דלויט, שהכניסה אותן לרשימה המכובדת של Deloitte Technology Fast 500 לשנת 2013.