אינטגרציה ותשתיות IT

יסודות מוצקים לארגון

חברת פרולוג’יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות התוכנה בישראל ומספקת קשת של פתרונות טכנולוגיים ושרותי IT מקצה לקצה. החברה מעסיקה אנשי טכנולוגיה מהשורה הראשונה, בוגרי יחידות הטכנולוגית של צה”ל / ממר”מ ובוגרי מדעי המחשב מאוניברסיטאות מובילות.

פרולוג’יק מספקת את מכלול השירותים הדרושים להקמת תשתית ארגונית יציבה מכל סוג וגודל. הניסיון והוותק המקצועיים של החברה יתרמו יותר מכל להתנהלות מוצלחת של העסק שלכם, ולחוסנה של תשתית מערכי ה IT בארגון.
בזכות הכישורים והידע הנרחבים של עובדי החברה, מעמידה פרולוג’יק לרשות לקוחותיה את מיטב שירותי ה IT, אם זה לתכנון ומעבר לסביבת הענן, ואף שירותי ייעוץ ושירותי תחזוקת רשתות המחשוב בסביבה המסורתית (Win & Unix, Linux). כל זאת תוך עמידה ביחס עלות/תועלת תחרותיים. פרולוג’יק משלבת באופן ייחודי פתרונות טכנולוגיים אינטגרטיביים יחד עם ניסיון רב שנים בניהול והובלת פרוייקטים מורכבים עד להגשת “המוצר המוגמר”.

החברה שמה דגש על ראייה כוללת של צורכי הלקוח ומתן פתרונות מותאמי לקוח.

מרווח גמישות לעסק

בעולם בו מנהל מערכות המידע נדרש לייעול מקסימאלי ולחסכון במשאבי כח אדם ומשאבים פיננסיים –מציעה חברת פרולוג’יק פתרונות המאפשרים גמישות עסקית רבה, המתבטאת באיוש משרות לתקופה קצרה או ארוכה, בהקמת צוותים מלאים לפרויקט או באיוש משרה ספציפית, כל זאת בהתאמה לצורכי החברה והארגון.